O nas

Elportal to strona internetowa wydawanego przez AVT Korporacja miesięcznika Elektronika dla Wszystkichdostępnego w wersji papierowej i cyfrowej (e-wydanie w pliku PDF).

W Elportalu zamieszczamy materiały dodatkowe do drukowanego wydania miesięcznika (m.in. dokumentację płytek drukowanych, programy do projektów).

Tutaj funkcjonuje Forum Elportalu – miejsce wymiany informacji i opinii nie tylko na tematy poruszane w drukowanej wersji czasopisma.

Elektronika dla Wszystkich to najpopularniejsze polskie czasopismo elektroniczne, wysoko cenione zarówno przez hobbystów, jak i profesjonalistów. Pismo utrzymuje ścisły i żywy kontakt z Czytelnikami, którzy są też współautorami czasopisma, publikując liczne projekty. Żywy kontakt z Czytelnikami jest też utrzymywany za pośrednictwem takich rubryk jak:

Skrzynka porad, gdzie Czytelnik może otrzymać odpowiedzi na konkretne nurtujące go pytania,

Forum Czytelników, gdzie wszyscy Czytelnicy mogą zaprezentować swoje projekty,

Poczta, miejsce niejednokrotnie zaciekłej wymiany poglądów naszych Czytelników, również wymiany doświadczeń,

Jak to działa? Stały konkurs, w którym pokazujemy schematy układów, prosząc o wyjaśnienie do czego służy i jak działa,

Szkoła Konstruktorów, nasz największy atut: w trzech “klasach” naszej Szkoły zachęcamy wszystkich Czytelników do nadsyłania ich rozwiązań konkretnych zadań z zakresu konstrukcji układów elektronicznych. Co miesiąc nagradzamy uczestników i prezentujemy punktowaną listę najlepszych uczestników Szkoły Konstruktorów.

• Inne działy to m.in.: Elektronika 2000, w której omawiane są kity AVT z opisem ich działania (dostępne są w sklepie AVT), rubryki Nowości–ciekawostki, Felieton, Warsztatowe patenty, Koleżeńskie porady czy Magazyn Elektroniki Użytkowej.