pusty pusty pusty
pusty
pusty pusty forum szukaj książki linki artykuły
home pusty c c c c c c c c c
teoria dla początkujących schematy elektronika retro mikrokontrolery pusty
na dół

Dla początkujących

Do stworzenia tego działu przyczynili się wszyscy, którzy przysyłali i przysyłają do mnie pytania dotyczące podstawowych spraw związanych z elektroniką. Są to bardzo ważne zagadnienia dla tych, którzy zaczynają dopiero swoją przygodę z tą piękną dziedziną nauki i techniki. Spróbuję w tym miejscu umieszczać te zagadnienia, które były również dla mnie bardzo istotne gdy byłem na tym samym etapie początkującego elektronika. Aby przejść do interesującego Cię zagadnienia wybierz go z rozwijanego menu działu "dla początkujących" albo naciśnij strzałkę "dalej" (w tym przypadku przejdziesz do następnego tematu w ustalonej kolejności) lub po prostu wystarczy „kliknąć” w jego nazwę na liście znajdującej się niżej.
pusty
do góry
WsteczMenuDalej
pusty

UWAGA: Wszystkie umieszczone schematy, informacje i przykłady mają służyć tylko do własnych celów edukacyjnych i nie należy ich wykorzystywać do żadnych konkretnych zastosowań bez przeprowadzenia własnych prób i doświadczeń, gdyż nie udzielam żadnych gwarancji, że podane informacje są całkowicie wolne od błędów i nie biorę odpowiedzialności za ewentualne szkody wynikające z zastosowania podanych informacji, schematów i przykładów.


Wszystkie nazwy handlowe, nazwy produktów oraz znaki towarowe umieszczone na tej stronie są zastrzeżone dla ich właścicieli.
Używanie ich tutaj nie powinno być uważane za naruszenie praw właściciela, jest tylko potwierdzeniem ich dobrej jakości.

All trademarks mentioned herein belong to their respective owners.
They aren't intended to infringe on ownership but only to confirm a good quality.


Strona wygląda równie dobrze w rozdzielczości 1024x768, jak i 800x600.
Optymalizowana była pod IE dlatego polecam przeglądanie jej w IE5.5 lub nowszych przy rozdzielczości 1024x768.


© Copyright 2001-2005   Elektronika analogowa
pusty
pusty pusty pusty